+90 352 232 19 30 info[at]barlastrans.com

İthalat

Komple Taşımacılık
Fuar Taşımacılığı
Parsiyel Taşımacılık
Ağır Yük Taşımacılığı
Gabari Dışı Taşımacılık

İhracat

Komple Taşımacılık
Fuar Taşımacılığı
Parsiyel Taşımacılık
Ağır Yük Taşımacılığı
Gabari Dışı Taşımacılık

3.Ülke Taşımacılığı

Kombine Taşımacılık
Fuar Taşımacılığı
Dahili Taşımacılık
Depolama Hizmetleri
Gümrükleme Hizmetleri

Hizmet Çeşitlerimiz

Standart Taşıma

Barlas Trans Araçları tümü bilgisayar destekli (Filo Türk) filo yönetim sistemi ile entegre çalıştırılan Araç Takip ve Haberleşme Sistemi ile bağlantılı Sessiz Motor, Yeşil Motor özelliklerine sahip, çevre dostu modern çekicileri, yüksek hacim kuru yük treylerleri ile ithalat ve ihracat taşımalarında Komple kara yolu taşıma hizmetlerini Avrupa ve Asya ya ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli kara yolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

ADR Taşıma

Kimyasal, yanıcı ve tehlikeli madde taşımacılığında, insan sağlığı, diğer canlı varlıklar ile çevreye zarar vermeden düzenli ve güvenli bir şekilde kara yolu ile taşımasını gerçekleştiriyoruz.

Tehlikeli madde taşımacılığı için gerekli olan araçlarımız; Avrupa normlarına göre, yanıcılı normlar ile donatılmıştır. ADR ve SCR 5 belgeli, eğitimli personelimiz tarafından operasyonu yapılmaktadır.

Lowbed Taşıma

Uluslararası  Karayolu yönetmeliğine göre standartların dışında olan yüklerin örneğin araçların en yükseklik ve uzunluğunu aşan durumlarda kontrollü halde karayollarından geçmesini öngören tüm yükleri taşımaktayız. İş makineleri, tank, obüs vb. gibi araçların paletli oluşu nedeniyle yol stabilizasyonunu bozması veya azami hızlarının düşük olması nedenleriyle low bed’ le taşınır.

Müşterimiz

Barlas Trans olarak Kayseri Uluslararası Nakliyat firmaları arasındaki yerini, “müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı” odaklı çalışmalarıyla sağlamlaştırmış bulunan firmamız, bu şekilde her zaman arkasında referans olacak müşteriler muhafaza etmektedir.

Barlas Trans

21’nci Yüzyılın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak çözüm stratejileri sunmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Müşteriniz

Barlas Trans olarak siz değerli müşterilerimiz için özveriyle çalışırken, sizin adınıza hizmet verdiğimiz müşterilerinizin de memnuniyeti adına kaliteli, zamanında,dürüst ve ilkeli hizmet sunmayı amaçlamaktayız.