+90 352 232 19 30 info[at]barlastrans.com

Barlas Trans Uluslar Arası Taşımacılık

Barlas Trans olarak temel hedefimiz tamamen müşteri güveni ve memnuniyetini esas alarak hizmet vermektir. Nakliye ücretlerinin maliyetli oluşu sebebi ile ithalat ve ihracat işlemlerinize yansıyan olumsuz etkilerini en aza indirmek amacı ile cuzi kar marjıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış yapıyı oluşturmayı başarmıştır..

Temel hedef olarak tamamen müşteri memnuniyeti ve güvenini esas alarak hizmet veren kurumumuz ; Nakliye ücretlerinin maliyet girdisi ve satışlarınıza yansıyan olumsuz etkisini azaltabilmek amacıyla en cuzi kar marjıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Bizler Barlas Trans olarak, müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız. Bunu taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; güvenilir, güçlü, etkin ve efektif, saygın olan, gelecek ve müşteri odaklı, doğaya saygılı, anında bilgi akışına ve bunun gerektirdiği güncel teknolojik olanaklara önem veren ve de kullanan, kendi alanında uzman bir “lider şirket” olmak, korumak ve olabildiğince geliştirmektir.

Hizmetler

BARLAS TRANS dünyada kullanılan en güncel teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreci, iyi bir organizasyon ve uydu aracılığı ile 7/24 saat izlenebilirlik özelliği, yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile kara taşımacılık hizmeti vermektedir.
Uluslararası Kara yolu taşımacılık servisimizle Türkiye ile Avrupa, Yakın ve Orta Doğu ile Asya ülkeleri arasında kara yolu köprüleri kurmaktayız.

Misyonumuz

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak Kara Yolu Ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.

Temel Değerlerimiz

  • Aktif, etkin, hızlı, güvenilir, emniyetli, müşteri odaklı, doğru ve zamanında çözümler,
  • Takım ruhu,
  • İş ve sorumluluk bilinci,
  • Topluma ve ülkeye katkı.

Rakamlarla Barlas Trans

16 ÜLKE
40 TIR
46 ÇALIŞAN

Üyeliklerimiz

Yetki Belgemiz

sertifika